Hosting Applications

Jak pokonać automat do gry? Strategie gry na slotach
Branża hazardowa ma wiele tajemnic, więc niewiele osób wie, jak pokonać automat do gry. Na dzień dzisiejszy istnieje około stu metod oszczędzania majątku i nie pozostawania z niczym. Szeroko rozpowszechniona gra w automaty na pieniadze, nadaje się dla wielu początkujących i zagorzałych fanów hazardu, którzy nie chcą podejmować ryzyka, a po prostu cieszyć się grą.
Popularne strategie
1. Strategia “50 spinów” – polega na stopniowym zwiększaniu stawki ponad 50 spinów. W przypadku braku jakichkolwiek wygranych, należy zmienić slot. Taktyka ta opiera się na następującym przekonaniu: jeśli wygrane zostaną postawione, automat do gry da je w pierwszych 20-30 obrotach. Najlepiej sprawdzić jego działanie na sloty wideo z matematyką adaptacyjną, taką jak Microgaming czy Playtech.
2. System “10 obrotów”. Jeśli po 10 obrotach bankroll jest mniejszy niż początkowy, musisz zwiększyć zakład i zrobić kolejne 10 obrotów. Jeśli waga przekracza wagę początkową, można bezpiecznie przełączyć się na inną maszynę.
3. Strategia zakładowa w oczekiwaniu na bonus. Weźmy konkretny przykład: bilans gracza wynosi 100 rubli i zaczyna od minimalnego zakładu. Po 2-3 obrotach lekko podnosi zakład o 5-10 obrotów, następnie podbija go i czeka na bonus. Okazuje się, że w darmowych obrotach lub w grze z nagrodami wchodzi z wyższym zakładem, dlatego otrzymuje większą wygraną. Po otrzymaniu bonusu, gracz wraca do minimalnego zakładu, ponieważ nie powinien od razu czekać na nowy bonus.
Okazuje się, że na “chciwych” liniach przegrywa minimalną kwotę, a do Frispinas przychodzi z dobrym zakładem. Dla wielu praktyków jest to najlepszy system do pokonania slotów online, więc polecamy go Tobie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + sixteen =